KONST / Litografier / Litografi 9109441
nr 910 9441
Litografi
12 st, (Svenska landskap), 36x26
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 8 september 2014
kl 20:23:55
6/9 18:59:12
150 kr
7/9 17:10:54